Tefcold ISC302SD podni frižider za piće
744 € cena bez PDV-a
Podni frižider za hlađenje pića sa kliznim poklopcima
ISC302SD frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za restorane, kafiće, klubove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
- Idealan za skladištenje gajbi
- Ravni klizni poklopci
- Poklopci se mogu ukloniti radi lakšeg punjenja
- Točkovi sa kočnicom
- Statičko hlađenje
- Automatsko otapanje
Podni frižider za hlađenje pića sa kliznim poklopcima
ISC302SD frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za restorane, kafiće, klubove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
- Idealan za skladištenje gajbi
- Ravni klizni poklopci
- Poklopci se mogu ukloniti radi lakšeg punjenja
- Točkovi sa kočnicom
- Statičko hlađenje
- Automatsko otapanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1014x635x892 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 890x510x715 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 70 W |
| Temperaturni režim | +1°/+9° C |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Zapremina hlađene zone | 232 lit. |
| Rashladni fluid | 70 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,56 kWh/24h |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 55 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)

