TEFCOLD LGF7500 zamrzivač LED panel
4.494 € cena bez PDV-a
Profesionalni trokrilni zamrzivač staklena vrata + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna grejna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost
- 12 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje
Profesionalni trokrilni zamrzivač staklena vrata + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost
Kapacitet
- 12 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač staklena vrata:
- staklena grejna vrata na šarkama
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
- brava sa zaključavanje
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa D
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni zamrzivač – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje sa prekidačem
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 6 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGF zamrzivača:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2079x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1959x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 2050 Lit. |
| Neto zapremina | 1436 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Potrošnja el. energije | 25,57 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -25°/ -14 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 12 žičanih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 240 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

