TEFCOLD LGF5000 zamrzivač LED panel
3.306 € cena bez PDV-a
Profesionalni dvokrilni zamrzivač staklena vrata + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna grejna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost
- 8 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 1108 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 922 litre – neto zapremina slobodnog prostora
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje
Profesionalni dvokrilni zamrzivač staklena vrata + LED panel
- -25°/-14° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost
Kapacitet
- 8 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 1108 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 922 litre – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač staklena vrata:
- staklena grejna vrata na šarkama
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
- brava sa zaključavanje
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje – pomoću grejača
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa C
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni zamrzivač – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje sa prekidačem
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 4 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGF zamrzivača:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1382x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1262x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 1108 Lit. |
| Neto zapremina | 922 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Potrošnja el. energije | 12,77 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -25°/ -14 °C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 8 plastificiranih rešetkastih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 190 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

