Tefcold MIRABELLA 6 – vitrina za sladoled
3.702 € cena bez PDV-a
Mini pult za sladoled 6 kaseta
- –20°/-5 °C
- 6 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 12 Napoli kaseta (5L)
- ravno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
MIRABELLA elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, kako odraslima, tako i deci.
Mini pult za sladoled 6 kaseta
- –20°/-5 °C
- 6 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 12 Napoli kaseta (5L)
- ravno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
Opcionalno:
- set od 2 kasete sa nosačem, za pranje kašika za sladoled
- napoli kasete 5 L 163x357x120h mm
Grejano prednje ravno staklo daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
MIRABELLA elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, kako odraslima, tako i deci. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
MIRABELLA 6 – za 6 Napoli kaseta 5L
MIRABELLA 7 – za 7 Napoli kaseta 5L
MIRABELLA 9 – za 9 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1187x677x1190 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 12 Napoli kaseta (5L) u skladištu ispod, 6 Napoli kaseta 5L |
| Zapremina hlađene zone | 184 Lit. |
| Temperaturni režim | -20°/ -5 °C |
| Rashladni fluid | 85 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | Antrasit siva RAL 7016 |
| Težina | 117 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

