Tefcold ISABELLA 13LX – vitrina za sladoled
6.594 € cena bez PDV-a
Pult za sladoled za 13 kaseta
- –16/-14 °C
- 13 Napoli kaseta x 5 Lit. (poručuju se posebno)
- hlađeno skladište za 14 Napoli kaseta x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- LED unutrašnje osvetljenje
- Noćna roletna za čuvanje temperature
- Digitalna kontrola temperature
- 4 točkića
ISABELLA pultovi su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom, savršeni je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Pult za sladoled za 13 kaseta
- –16/-14 °C
- 13 Napoli kaseta x 5 Lit. (poručuju se posebno)
- hlađeno skladište za 14 Napoli kaseta x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- LED unutrašnje osvetljenje
- Noćna roletna za čuvanje temperature
- Digitalna kontrola temperature
- 4 točkića
ISABELLA pultovi su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom, savršeni je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu.
Dostupan je u dve veličine (10 ili 13 kaseta) koje su optimizovane za Napoli kasete od 5 litara, a u donjem delu zamrzivača ima mesta za dodatno skladištenje.
ISABELLA 10LX – za 10 kaseta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1647x906x1372 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1240 W |
| Kapacitet | 14 Napoli kaseta (5L) u donjem skladišnom delu, 13 Napoli kaseta (5L) u servirnom delu |
| Temperaturni režim | -16°/-14° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L, posuda za pranje kašike |
| Boja | siva |
| Težina | 192 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

