Tefcold MIRABELLA 7 – vitrina za sladoled
3.878 € cena bez PDV-a
Mini pult za sladoled 7 kaseta
- –20°/-5 °C
- 7 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 16 Napoli kaseta (5L)
- ravno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
MIRABELLA elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, kako odraslima, tako i deci.
Mini pult za sladoled 7 kaseta
- –20°/-5 °C
- 7 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 16 Napoli kaseta (5L)
- ravno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
Opcionalno:
- set od 2 kasete sa nosačem, za pranje kašika za sladoled
- napoli kasete 5 L 163x357x120h mm
Grejano prednje ravno staklo daje elegantan dizajn i sprečava kondenzaciju.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
MIRABELLA elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, kako odraslima, tako i deci. Točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
MIRABELLA 6 – za 6 Napoli kaseta 5L
MIRABELLA 7 – za 7 Napoli kaseta 5L
MIRABELLA 9 – za 9 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1337x677x1190 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 580 W |
| Kapacitet | 16 Napoli kaseta (5L) u skladištu ispod, 7 Napoli kaseta 5L |
| Zapremina hlađene zone | 223 Lit. |
| Temperaturni režim | -20°/ -5 °C |
| Rashladni fluid | 85 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | Antrasit siva RAL 7016 |
| Težina | 124 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

