Tefcold IC402SCE-SO – vitrina za sladoled
1.350 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled za 9 kaseta
- –24/-14 °C
- Kapacitet – 9 kaseta x 5 Lit.
- hlađeni boks za 19 kaseta x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- stakleni poklopci pog uglom sa bravom
- LED osvetljenje
- 4 točkića – 2 sa kočnicom
- 3 korpe za plastične kasete 3 x 5l
IC-SO su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Vitrina za sladoled za 9 kaseta
- –24/-14 °C
- Kapacitet – 9 kaseta x 5 Lit.
- hlađeni boks za 19 kaseta x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- stakleni poklopci pog uglom sa bravom
- LED unutrašnje osvetljenje
- 4 točkića – 2 sa kočnicom
- 3 korpe za plastične kasete 3 x 5l
Opcionalno:
IC-SO su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Dostupan je u više različitih veličina i sve su optimizovane za plastične kasete od 5 litara, a ispod korpi ima mesta za dodatno skladištenje.
IC402SCE+SO – za 9 kaseta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1300x615x1295 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1180x495x710 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Kapacitet | 19 kaseta x 5L u rashladnom boksu ispod, 9 kaseta x 5L u gornjem delu |
| Zapremina hlađene zone | 310 lit. |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 105 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda za pranje kašike |
| Boja | bela |
| Težina | 122 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

