Tefcold IC502SCE-SO – vitrina za sladoled
1.486 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled za 11 kaseta
- –24/-14 °C
- kapacitet – 11 kaseta x 5 Lit.
- hlađeni boks za 22 kasete x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- stakleni poklopci pog uglom sa bravom
- LED osvetljenje
- 4 točkića – 2 sa kočnicom
- korpe za plastične kasete – 2 korpe 4x5l i 1 korpa 3x5l
IC-SO su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Vitrina za sladoled za 11 kaseta
- –24/-14 °C
- kapcitet – 11 kaseta x 5 Lit.
- hlađeni boks za 22 kasete x 5 Lit.
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- stakleni poklopci pog uglom sa bravom
- LED osvetljenje
- 4 točkića – 2 sa kočnicom
- korpe za plastične kasete – 2 korpe 4x5l i 1 korpa 3x5l
Opcionalno:
IC-SO su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Dostupan je u više različitih veličina i sve su optimizovane za plastične kasete od 5 litara, a ispod korpi ima mesta za dodatno skladištenje.
IC502SCE-SO – za 11 kaseta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1554x620x1296 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1430x500x708 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Kapacitet | 22 kasete x 5L u rashladnom boksu ispod, 11 kaseta x 5L u gornjem delu |
| Zapremina hlađene zone | 398 lit. |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 110 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda za pranje kašike |
| Boja | bela |
| Težina | 117 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

