Afinox Linear Snack 702 TN/V 2C – niski hladni sto
2.678 € cena bez PDV-a
Niski hladni sto sa 4 fioke GN 1/1 – plusni – ravna radna ploča
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 700 mm
- 4 fioke GN 1/1 325×530 visine 125 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač.
Niski hladni sto sa 4 fioke GN 1/1 – plusni – ravna radna ploča
- -2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi LENEAR SNACK dubine 685 mm, ukupne visine 624 mm, izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Skladište fioka je kompatibilno gastro normi GN 1/1.
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, profesionalne kuhinje, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi LINEAR – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuju ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 624 mm
- Dubina 700 mm
- 4 fioke GN 1/1 325×530 visine 125 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Ovaj profesionalni rashladni pult dostupan je u varijantama sa dubokim fiokama (model 1C) ili plitkim polu-fiokama (model 2C). Dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač.
Takođe moguće je poručiti model:
- bez nadgradne radne ploče
- sa radnom pločom koja je ograđena uzdignutim ivicama.
Vođice ovih fioka omogućavaju potpuno otvaranje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x685x624 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 325x530x125 mm x4 |
| Neto zapremina | 86 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 80 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | nema |
| Vrata | 4 fioke GN 1/1 325×530 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | sa ograđenom radnom pločom, bez radne ploče, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 99 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

