Tefcold Galaxy+ GP20FGD Black Multideck Cooler
7.840 € cena bez PDV-a
Velika rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP20FGD – zidni frižider za markete
- može se postavljati u nizu – napravite neprekidnu kontinuiranu liniju rashladnih vitrina
- temperaturna klasa 3: +25°C / 60% vlažnosti vazduha
- podesive duboke police (400 mm) za maksimalan kapacitet
- funkcija nagiba polica za bolji prikaz proizvoda
- unutrašnje vertikalno i horizontalno LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 2.87 m² vidna površina
- staklena samozatvarajuća vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
*Multipleksni komplet za postavku u nizu kao dodatna oprema
Velika rashladna vitrina sa policama – Supermarket Multideck Cooler Galaxy+ GP20FGD
Galaxy+ GP20FGD je frižider za markete, sa staklenim vratima, za dodatnu uštedu energije i veću energetsku efikasnost uz smanjene tekuće troškove.
Police duboke 400 mm, za veći kapacitet zaliha, kako bi se povećala prodaja tokom perioda sa većim brojem kupaca u marketu i smanjila potreba za obnavljanjem zaliha.
Ovaj zidni frizider za markete pogodan je za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda ili pića i idealna je vitrina za supermarkete, prodavnice, delikatese ili prodaju sendviča, odnosno na svim prodajnim mestima gde je potrebno hlađenje.
Model omogućava multipleksiranje i povećava Vaše mogućnosti da maksimalno iskoristite prostor koji imate na raspolaganju.
Dostupan u 4 veličine:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1955x740x2040 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 829 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 938×400 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 943 lit. |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 439 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
