Tefcold GUC140 inox frižider 1400 litara
2.187 € Originalna cena je bila: 2.187 €.1.858 €Trenutna cena je: 1.858 €. cena bez PDV-a
Profesionalni dvokrilni inox frižider
1400 litara bruto
- +2/+8° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 430
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1400 litara bruto
- 1090 litara neto zapremina hlađenog prostora
Profesionalni dvokrilni inox frižider
1400 litara bruto
- +2/+8° C
- inox puna vrata
- INOX AISI 430
Kapacitet
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1400 litara bruto
- 1090 litara neto zapremina hlađenog prostora
Profesionalni dvokrilni frižider puna inox vrata:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od +2/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- vrata sa uglom otvaranja 100°
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 430
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana puna vrata
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 430
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Dostupan u varijanti 700 lit, kao i u minusnom režimu rada – GUF140
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1340x845x2000 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 1400 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1220x680x1380 mm |
| Neto zapremina | 1090 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Potrošnja el. energije | 1,68 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 plastificiranih rešetkastih polica |
| Nosači polica | 6 pari nosača |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 140 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GUF140 inox zamrzivač 1400 litara
Tefcold RK710 inox frižider 700 litara
Profesionalni inox frižider, desna ili leva vrata - 700 litara:
- -2/+10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- upušteni nosači polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 700 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 520 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

