Bartscher Waffle maker 1BWR 1750
246 € cena bez PDV-a
Profesionalni aparat za okrugli waffle – Brussels waffles
- termostatska kontriola temperature 50-300°C
- Ø 175 mm prečnik waffle kolača
- kontrolna lampica za indikaciju postignute temperature
- vremenski tajmer uz zvučni signal (0-15 minuta)
- kućište od nerđajućeg čelika
- aluminijumske ploče sa teflonskim premazom
Okrugli wafle se može služiti na tanjiru, dekorisan topinzima od voća ili čokolade, uz dodatak šlaga ili sladoleda.
Za jednostavno doziranje koristiti Bartscher Serving scoop.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 250x470x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1 kW |
| Grejna površina | Ø175 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | tajmer, mehanički termostat |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6,4 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

