Tefcold BLC5 18kg Blast Chiller/Freezer GN 1/1
3.344 € cena bez PDV-a
Šok komora 5 GN ili EN plehova – Blast Chiller / Shock Freezer
- 18 kg kapacitet hlađenja
- 14 kg kapacitet zamrzavanja
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Kompletno izrađen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Za tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60×40 cm
- Visina između nosača plehova 60 mm
- 4 programa rada
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R290 GAS u sistemu
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Šok komora 5 GN ili EN plehova – Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane.
Ovaj uređaj utrostručava rok trajanja i dužinu čuvanja spremljene hrane.
Na ovaj način smanjuje rashode dok u isto vreme čuva kvalitet hrane.
Blast Chiler spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na +3°C za 90 min.
U Shock Freezer režimu, uređaj spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na -18°C za 240 min.
Glavna namena Blast Chiller uređaja je da termički obrađen prehrambeni proizvod u što kraćem vremenskom periodu izađe iz kritične temperature za razvoj bakterija – između 5°C i 60°C.
Opcionalno:
- točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x815x1005 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 18 kg (+ 70 ° C / + 3 ° C) | 14 kg (+ 70 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 5 GN 1/1, 5 EN 600×400 |
| Visina između plehova | 60 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| USB priključak | nema |
| Debljina izolacije | 70 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | grill rešetke, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 120 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Techfrost Z8 Blast Chiller
Blast chiller za 8 plehova 1/1 GN ili EN 600x400
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -26 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 18 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Fagor CBC-101 Blast Chiller 10 GN EN
Šok komora 10 plehova - Blast Chiller / Shock Freezer, model za 10 tacni GN 1/1 ili 600x400 mm.
Kapacitet blast chiller-a:
- 50 kg za 90 minuta od +90° do +3°C
- 30 kg za 270 minuta od +90° do -18°C
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60x40 cm
- Visina između nosača plehova 65 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

