Sirman IH 30 Lt 90 indukciona friteza
3.320 € cena bez PDV-a
Profesionalna indukciona friteza 30 litara
Serija 900
Soft touch komande
- 10 nivoa snage 1-10Kw
- podešavanje temperature +80°C – +190°C
- ukupna korisna zapremina 30 litara
- vremenski tajmer
- slavina za ispuštanje ulja
- sigurnosni sistem ne dozvoljava startovanje kada je bazen bez ulja
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od pregrevanja na 260°C
- INOX samostojeće kućište sa krilnim vratima
Profesionalna friteza sa indukcionim grejanjem serije 900
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode
Profesionalna indukciona friteza 30 litara
Serija 900
Soft touch komande
- 10 nivoa snage 1-10Kw
- podešavanje temperature +80°C – +190°C
- ukupna korisna zapremina 30 litara
- vremenski tajmer
- slavina za ispuštanje ulja
- sigurnosni sistem ne dozvoljava startovanje kada je bazen bez ulja
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od pregrevanja na 260°C
- INOX samostojeće kućište sa krilnim vratima
Profesionalna friteza sa indukcionim grejanjem serije 900
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode, obzirom da otpad pada na dno i pregoreva u kontaktu sa grejnom površinom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10 kW |
| Zapremina bazena | 30 litara ulja |
| Regulacija temperature | 80°C-190°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

