HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza EFP9020
Postolje STD9030D
606 € cena bez PDV-a
Tunelska mašina za pranje tanjira Elframo ETE 25
20.901 € cena bez PDV-a
Električna friteza EFP9020
2.380 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla električna friteza, dva bazena po 25 litara – linija 900
- 25+25 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- po 1 korpa za bazen
- termostatska kontrola temperature ulja EGO
- nezavisna regulacija temperature 50°-180° C
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu EGO
- slavina za ispuštanje ulja ispod bazena
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- zažtitni mikroprekidači za grejače friteze
Šifra proizvoda:
Vital EFP9020
Kategorije: Termo blok, Linija 900, Kuhinjska oprema, Friteze
Opis
Profesionalna dupla električna friteza, dva bazena po 25 litara – linija 900
- 25+25 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- po 1 korpa za bazen
- termostatska kontrola temperature ulja EGO
- nezavisna regulacija temperature 50°-180° C
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu EGO
- slavina za ispuštanje ulja ispod bazena
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- zažtitni mikroprekidači za grejače friteze
Profesionalna električna friteza sa dva bazena, serije 900 dostupna i u varijanti sa jednim bazenom.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 39 kW |
| Zapremina bazena | 25+25 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Regulacija temperature | 50°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 85 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Električna dupla friteza AEF-890
2.449 € cena bez PDV-a
Električna friteza EFP7010
1.071 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza jedan bazen 13 litara - linija 700
- 13 litara ulja kapacitet bazena
- bazen sa zaobljenim ivicama
- 1 korpa 190x250x130h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Električna friteza EFP9010
1.365 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza jedan bazen 25 litara - linija 900
- 25 litara ulja kapacitet bazena
- bazen sa zaobljenim ivicama
- 1 korpa
- termostatska kontrola temperature ulja EGO
- regulacija temperature 50°-180° C
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu EGO
- slavina za ispuštanje ulja ispod bazena
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- zažtitni mikroprekidači za grejače friteze
Električna friteza EFP7020
1.778 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna dupla friteza - sa dva bazena 13 + 13 litara - linija 700
- 13+13 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 190x250x130h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

