Tefcold LCT900C/BLACK rashladna vitrina
912 € cena bez PDV-a
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856×238 mm
- 78 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856×238 mm
- 78 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x560x670 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 242 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Dimenzija police | 856×238 mm |
| Broj polica | + pod, 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 78 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LCT750C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656x238 mm
- 60 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT750F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656x238 mm
- 67 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata na zadnjoj strani
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LCT900F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 88 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LPD1200C/BLACK rashladna vitrina
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima - 120 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 218 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 105x23 / 105x28 / 105x33 + pod 105x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

