Tecfrigo KARINA 137 BTQ BIS minusna vitrina za kolače
6.699 € cena bez PDV-a
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama – minusna;
- režim rada +5°/-18°C
- 3 staklene police 395×1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi – 2 sa kočnicom
Horizontalna minusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje sladoled torti, kolača i kupova.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1341x735x1340 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 600 W |
| Broj polica | 3x 1225×395 mm, staklene police |
| Zapremina hlađene zone | 550 litara |
| Temperaturni režim | +5°/+18° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | maska za točkove |
| Boja | RAL uz doplatu, crna |
| Težina | 286 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Tecfrigo KARINA 137 Q vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama - plusna;
- režim rada +3°/+10°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- krilna vrata na šarkama
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q-SS vitrina za kolače
Vitrina za kolače horizontalna sa staklenim policama, samoposlužna - plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje - self service
- krilna vrata na šarkama sa zadnje strane - za dopunu proizvoda
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Tecfrigo KARINA 137 Q-SS-P vitrina za kolače
Zidna vitrina za kolače sa staklenim policama, horizontalna samoposlužna - plusna;
- režim rada +6°/+9°C
- 3 staklene police 395x1225 mm
- 550 litara kapacitet hladjenog dela
- LED rasveta
- otvorena sa prednje strane za samoposluživanje - self service
- zidna vitrina - zatvorena sa zadnje strane
- zatvorena sa bočnih strana kaljenim staklom
- duplo staklo na bočnim stranama
- ventilirajući sistem hladjenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- točkovi - 2 sa kočnicom
Horizontalna plusna vitrina za kolače pogodna za izlaganje torti, kolača i kupova.
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

