Vitrina za kolače Tecfrigo DIVA 351 Q
3.468 € cena bez PDV-a
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije staklenih polica 450x450mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija obložena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – ventilirajuće hlađenje
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije staklenih polica 450x450mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Tecfrigo Diva 351 Q dostupna u sivoj boji – RAL paleta boja uz doplatu.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x645x1875 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Broj polica | 5x 450×450 mm, 6x Ø430mm, staklene police |
| Temperaturni režim | +4°/+10° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | troslojno staklo, termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Boja | siva, RAL uz doplatu |
| Težina | 150 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 ROTO
Vertikalna vitrina za kolače sa rotirajućim staklenim policama.
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije roto staklenih polica 6x Ø430mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrinia za kolače na točkovima sa kočnicom.
Dostupna u dve boje: siva ili bronzana.
Ral paleta boja uz doplatu.
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 Q
Vitrina za kolače Tecfrigo DIVA 451 GS
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - sa statičkim hlađenjem
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Mirno hlađenje sa turbinom za ujednačen raspored temperature.
- Dimenzije staklenih polica 450x420mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
- Troslojno staklo sa izolacijom.
- Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

