Vitrina za kolače Tecfrigo DIVA 451 GS
4.139 € cena bez PDV-a
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – sa statičkim hlađenjem
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Mirno hlađenje sa turbinom za ujednačen raspored temperature.
- Dimenzije staklenih polica 450x420mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
- Troslojno staklo sa izolacijom.
- Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama – sa statičkim hlađenjem
Radna temperatura +4/+10°C.
Mirno hlađenje.
Dimenzije staklenih polica 450x420mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Tecfrigo Diva 451 GS dostupna u sivoj boji – RAL paleta boja uz doplatu.
DIVA 451 model se proizvodi i sa ventilirajućim hlađenjem – DIVA 451 Q
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x680x1875 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 420 W |
| Broj polica | 5x 555×450 mm, žičane police |
| Temperaturni režim | +4°/+10° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima, elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo, troslojno staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Boja | siva, RAL uz doplatu |
| Težina | 171 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 ROTO
Vertikalna vitrina za kolače sa rotirajućim staklenim policama.
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije roto staklenih polica 6x Ø430mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrinia za kolače na točkovima sa kočnicom.
Dostupna u dve boje: siva ili bronzana.
Ral paleta boja uz doplatu.
Tecfrigo MARILYN 451 Q vitrina za kolače
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije staklenih polica 5x 545x425 mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
- Vlažnost vazduha do 75%.
- LED rasveta.
- Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
- Konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima.
- Vrata "bez rama" - bez vidljive konstrukcije
- Dvoslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Opcionalno maska za sakrivanje točkova.
Tecfrigo MARILYN 451 Q se isporučuje u crnoj ili beloj boji - opcionalno siva boja uz doplatu.
Vitrina MARILYN 451 dostupna i u minusnom režimu MARILYN 451 GBT - za ledene torte i kolače.
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 Q
Vitrina za kolače Tecfrigo DIVA 351 Q
Vertikalna vitrina za kolače sa fiksnim staklenim policama - ventilirajuće hlađenje
- Radna temperatura +4/+10°C.
- Ventilirajuće hlađenje.
- Dimenzije staklenih polica 450x450mm.
- Samootapanje termostatičkom pauzom.
- Digitalni termostat za regulaciju temperature.
- Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija obložena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrina za kolače na točkovima sa kočnicom.
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

