Plinska dupla friteza AGF-660
1.599 € cena bez PDV-a
Profesionalna plinska dupla friteza širine 600 mm – serija 600:
- kapacitet 9+9 litara ulja
- 8+8 kW snaga
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalna plinska dupla friteza širine 600 mm – serija 600:
Gasni termostatski ventil za regulaciju temperature ulja – nezavisan za svaki bazen;
- kapacitet 9 + 9 litara ulja
- 8+8 kW snaga gorionika – brz oporavak temperature
- gasni gorionici sa sigurnosnim termoelementima i pilot plamenom
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Friteza za profesionalnu upotrebu
Atalay AGF-660 profesionalna plinska friteza sa dva bazena, namenjena je upotrebi u restoranima u sklopu serije 600 ili fast food radnjama.
Podrazumeva celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate – izbalansiran odnos litraže ulja i snage.
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
Profesionalna plinska friteza serije SNACK 600 dostupna u verzijama:
- 1 bazen AGF-460
- 2 bazena AGF-660
- 2 bazena AGF-860
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 16 kW |
| Zapremina bazena | 9+9 litara ulja |
| Regulacija temperature | termostatski gasni ventil, nezavisna kontrola temperature u bazenima |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 39 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Plinska dupla friteza AGF-860
Profesionalna plinska dupla friteza širine 800 mm - serija 600:
- kapacitet 12+12 litara ulja
- 8+8 kW snaga
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Plinska friteza AGF-460
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom širine 400 mm - serija 600:
- kapacitet 12 litara ulja
- 8 kW snaga
- upresovan bazen sa zaobljenim ivicama
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža




