Gasni roštilj ravna ploča ATALAY AGI-670S
843 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj ravni – ploča 600 mm širine
TOP gasni roštilj sa ravnom pločom
- ravna grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni gasni roštilj ravni – ploča 600 mm širine:
- ravna roštilj ploča
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- gasni ventil za kontrolu temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni gasni roštilj serije 700 i širine 600 mm, dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 596×520 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 52 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN


