Gasni roštilj rebrasta ploča ATALAY AGI-670NS
897 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj rebrasti – ploča 600 mm širine
TOP gasni roštilj sa rebrastom pločom
- rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni gasni roštilj rebrasti – ploča 600 mm širine:
- rebrasta roštilj ploča
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- gasni ventil za kontrolu temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni gasni roštilj serije 700 i širine 600 mm, dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 596×520 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 52 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG9117T gasna friteza
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


