Mašina za pranje tanjira Elframo BE 50T CP PS
1.967 € cena bez PDV-a
Profesionalna trofazna mašina za pranje sudova, pumpa za izbacivanje vode – najniža cena na tržištu profesionalnih mašina za pranje tanjira.
Napajanje 400VAC
korpa 500×500 mm
Elframo BASIC profesionalna mašina za pranje tanjira
- Profesionalna mašina za sudove BE50, sa korpom 500×500 mm, dizajnirana i napravljen da omogući maksimalne rezultate pranja sa niskom potrošnjom vode i električne energije.
- Idealno rešenje za barove, manje restorane i druge ugostiteljske objekte kojima, je neophodna kompaktana i jednostavna mašina za pranje čaša i belog posudja.
- Mogućnost konekcije na toplu vodu.
- Profesionalna mašina za pranje sudova sa ciklusom pranja 3 minuta
- Fiksna temperatura vode za pranje sudova od 55°C
- Temperatura ispiranja podesiva od 60-85°C
- Maksimalna visina pranja 307 mm
- Pumpa za izbacivanje vode – ukoliko odvod nije u podu
Profesionalna mašina za pranje sudova i tanjira, sa pumpom za izbacivanje vode, u potpunosti je izrađena od AISI 304/316 nerđajućeg čelika.
Vrata izradjena od duplog čeličnog lima (toplotna i zvučna izolacija)
Rotirajuće prskalice od inoksa
Filter pumpe u depozitu
Pumpica za sjaj ugradjena u mašinu
Profesionalna mašina za pranje sudova sa pumpom za izbacivanje vode.
Najniža cena na tržištu profesionalnih mašina za pranje sudova.
korpa 500×500 mm
Elframo BASIC profesionalna mašina za pranje tanjira
- Profesionalna mašina za pranje sudova BE50T PS, sa korpom 500×500 mm, dizajnirana i napravljen da omogući maksimalne rezultate pranja sa niskom potrošnjom vode i električne energije.
- Idealno rešenje za barove, manje restorane i druge ugostiteljske objekte kojima, je neophodna kompaktana i jednostavna mašina za pranje čaša i belog posudja.
- Mogućnost konekcije na toplu vodu.
- Profesionalna mašina za pranje sudova sa ciklusom pranja 3 minuta
- Fiksna temperatura vode za pranje sudova od 55°C
- Temperatura ispiranja podesiva od 60-85°C
- Maksimalna visina pranja 307 mm
- Pumpa za izbacivanje vode – ukoliko odvod nije u podu
Korpe za pranje sudova i čaša
- Profesionalna podpultna mašina za pranje tanjira koristi korpe za pranje dimenzija 500x500mm.
- Maksimalna visina pranja 307mm.
- 1 korpa 500×500 mm za pranje tanjira
- 1 korpa 500×500 mm za sudove, escajg, čaše, činije
Kapacitet jedne korpe je 16 tanjira prečnika Ø24cm.
Profesionalna mašina za pranje sudova i tanjira, sa pumpom za izbacivanje vode, u potpunosti je izrađena od AISI 304/316 nerđajućeg čelika.
Vrata izradjena od duplog čeličnog lima (toplotna i zvučna izolacija)
Rotirajuće prskalice od inoksa
Filter pumpe u depozitu
Pumpica za sjaj ugradjena u mašinu
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x600x835 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje tanjira, 500×500 mm za pranje čaša |
| Visina otvora | 307 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 6.590 W |
| Maksimalna angažovana snaga | 3.600 W |
| Grejač bojlera | 3.000 W |
| Grejač tanka | 3.000 W |
| Pumpa pranja | 590 W |
| Kapacitet bojlera | 4,5 lit. |
| Kapacitet tanka | 27 litara |
| Ciklus pranja | 3 minuta |
| Ucinak pranja za 1h | 320 tanjira Ø 240 mm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | ručno, opcionalno pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 316, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne korpe za pranje, pumpica za deterdžent, integrisan depurator |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 52 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 H IRC
- dovod vode može biti 10° C
- pobolšano radno okruženje jer para više ne završava u prostoriji
- ušteda energije ~56W po ciklusu odnosno 1kW po satu rada.
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada - 3 ciklusa 120"/240"/360"
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 H VE BA
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 130
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada - 3 ciklusa 120"/240"/360"
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Dve pumpe pranja
- Duple ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- pumpa za izbacivanje vode
Mašina za pranje tanjira Elframo C 66 DGT Booster
Mašina za sudove sa haubom je najbolja opcija za objekte sa više od 120 sedećih mesta.
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
Booster pumpa ispiranja
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Ispiranje sa booster pumpom
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta

