Doner Kebab Robot GAS ADR-14G Atalay
13.954 € cena bez PDV-a
Robot aparat za gyros ili turski doner – automatski
- Kapacitet do 350 kg mesa
- Gasni Doner / Gyros aparat sa automatizovanim sečenjem
- Doner Kebab Grill Robot mašina za industrijsku proizvodnju
Robot aparat za gyros ili turski doner – automatski
Kapacitet do 350 kg mesa
Gasni Doner / Gyros aparat sa automatizovanim sečenjem
Doner Kebab Grill Robot mašina za industrijsku proizvodnju
- Gorionici u V rasporedu – velika grejna površina
- Automatski aparat za doner velikog kapaciteta
- Gasni gorionici mogu da rade sa LPG ili zemnim gasom
- Uredjaj konstruisan za neprekidan rad 24h dnvevno
- Podešavanje debljine sečenja
- Patentiran sistem praćenja površine koja se seče i zagarantovana je uvek ista debljina odrezaka
- Patentiran mehanizam za rotaciju ražanj šipke koji isključuje mogućnost greške u pozicioniranju prilikom sečenja
- Dostupna daljinska kontrola uredjaja
- Integrisan bain-marie uredjaj koji održava temperaturu isečenog mesa
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera, u zaštićenom kućištu
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
Doner / gyros automatski aparat ADR serije, za kapacitete:

| Dimenzije (ŠxDxV) | 910x1290x1860 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 350 kg mesa |
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 33,6 kW |
| Broj gorionika | 7×2 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 250 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Doner Kebab Compact Robot GAS ADR-C1-4G Atalay
Doner Kebab Compact Robot GAS ADR-C1-5G Atalay
Doner Kebab Robot GAS ADR-5G Atalay
Doner Kebab Robot GAS ADR-10G Atalay
Povezani proizvodi
SIRMAN 12Q kvarcni toster
SIRMAN 6Q kvarcni toster
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama

