Doner Kebab Robot GAS ADR-5G Atalay
11.372 € cena bez PDV-a
Aparat za gyros ili turski doner, automatski
- Kapacitet do 150 kg mesa
- Gasni Doner / Gyros aparat sa automatizovanim sečenjem
- Doner Kebab Grill Robot mašina za industrijsku proizvodnju
Aparat za gyros ili turski doner, automatski
Kapacitet do 150 kg mesa
Gasni Doner / Gyros aparat sa automatizovanim sečenjem
Doner Kebab Grill Robot mašina za industrijsku proizvodnju
- Gasni gorionici mogu da rade sa LPG ili zemnim gasom
- Uredjaj konstruisan za neprekidan rad 24h dnvevno
- Podešavanje debljine sečenja
- Patentiran sistem praćenja površine koja se seče i zagarantovana je uvek ista debljina odrezaka
- Patentiran mehanizam za rotaciju ražanj šipke koji isključuje mogućnost greške u pozicioniranju prilikom sečenja
- Dostupna daljinska kontrola uredjaja
- Integrisan bain-marie uredjaj koji održava temperaturu isečenog mesa
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motor u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
Automatizovan doner / gyros ADR serije, za kapacitete:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 910x1270x1470 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 150 kg mesa |
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 13,5 kW |
| Broj gorionika | 5 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 198 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.

