TEFCOLD CEV425 1 LED frižider za piće
799 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće beli CEV425 1 LED
- od 2 do 10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,2 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 4 žičane police 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1555 mm
Frižider za flaširano piće beli CEV425 1 LED
- od 2 do 10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,2 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 4 žičane police 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1555 mm
Hlađenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata u metalnom ramu
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za hlađenje pića sa žičanim policama postoji i u crnoj boji CEV425 BLACK.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x600x1840 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 470x440x1555 mm |
| Bruto zapremina | 358 lit. |
| Neto zapremina | 345 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 295 W |
| Potrošnja el. energije | 2,2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 70 g |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Dimenzija police | 490×360 mm |
| Broj polica | 4 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 75 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

