Afinox Spring Plus 704 BT/S – minusni hladni sto 4 vrata
3.649 € cena bez PDV-a
Hladni sto inox sa 4 vrata – minusni
- -24/-10°C MINUSNI režim rada
- Bez nadgradne radne ploče
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Hladni sto inox sa 4 vrata – minusni
-24/-10°C MINUSNI režim rada
Bez nadgradne radne ploče
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 704 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Sadrže 1 policu po vratima, gastro norma GN 1/1.
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi SPRING – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuje ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -24/-10°C MINUSNI režim rada
- Bez nadgradne radne ploče
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Dostupan u varijantama:
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Takođe, dostupan i u plusnom režimu, kao frižider.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2182x700x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 352x570x528 mm x4 |
| Neto zapremina | 344 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 413 W |
| Potrošnja el. energije | 8 kwH/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladna snaga | 540 W |
| Rashladni fluid | 140 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | fioke umesto vrata, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 176 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

