Afinox Twin 700 2T TN/TN – fižider – 2 komore
3.581 € cena bez PDV-a
Inox frižider sa dve komore
Afinox Twin Vam omogućava da imate jedan frižider sa dve nezavisne komore, koji se mogu konfigurisati sa različitim temperaturama skladištenja.
- temperatura podesiva od -2°/+7° C u oba odeljka
- 1 polica po vratima GN 2/1 650 x 530 mm (ukupno 2)
- automatsko omrzavanje i isparavnje vode
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- maksimalni kapacitet 9+9 GN 2/1 visine 40mm
Inox frižider sa dve komore
Afinox Twin Vam omogućava da imate jedan frižider sa dve nezavisne komore, koji se mogu konfigurisati sa različitim temperaturama skladištenja.
- 1 polica po vratima GN 2/1 650 x 530 mm (ukupno 2)
- temperatura podesiva od -2°/+7° C u oba odeljka
- Automatsko omrzavanje i isparavnje vode
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- maksimalni kapacitet 9+9 GN 2/1 visine 40mm
Frižider od inoxa – Sistem hladjenja
- Dva nezavisna agregata
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
Vrata frižidera
- termoizolovana vrata – 60 mm izolacija
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- reverzibilna vrata
Profesionalni uspravni frižider
– struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- točkići kao opcija (poručuju se posebno)
Zahvaljujući tome što postoje dve nezavisne komore, ova jedinica Vam omogućava da birate između varijante potpuno pozitivne temperature (TN/TN) ili mešovite temperature (TN/BT).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 703x855x2057 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 582x683x545 x2 |
| Neto zapremina | 436 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 494 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C, x2 |
| Rashladna snaga | 1044 W |
| Agregat | na plafonu uređaja, monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 90g x2, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Vrata | 2 vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 136 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

