Afinox Compatto 700BT – zamrzivač
1.881 € cena bez PDV-a
Vertikalni zamrzivač od inoxa 441 litra:
- 3 plastificirane police GN 2/1 650 x 530 mm
- temperatura podesiva od -24°/-10° C
- Energetska klasa D
- ventilatori za automatsko omrzavanje i isparavnje
- reverzibilna izolovana vrata
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Vertikalni zamrzivač od inoxa 441 litra:
- 3 plastificirane police GN 2/1 650 x 530 mm
- temperatura podesiva od -24°/-10° C
- Energetska klasa D
- ventilatori za automatsko omrzavanje i isparavnje
- reverzibilna izolovana vrata
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Zamrzivač od inoxa – Sistem hladjenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata zamrzivača
- termoizolovana vrata
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- reverzibilna vrata
Profesionalni uspravni zamrzivač
– struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- točkići kao opcija (poručuju se posebno)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 767x655x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 650x550x1370 mm |
| Neto zapremina | 441 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 413 W |
| Potrošnja el. energije | 7 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladna snaga | 540 W |
| Agregat | na plafonu uređaja, monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 118 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkMinusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

