Afinox Twin 700 2T TN/BT – fižider/zamrzivač – 2 komore
3.726 € cena bez PDV-a
Frižider/zamrzivač sa dve komore
Afinox Twin Vam omogućava da imate jedan frižider sa dve nezavisne komore, koji se mogu konfigurisati sa različitim temperaturama skladištenja.
- Dva odeljka – dve različite temperature
- 1 polica po vratima GN 2/1 650 x 530 mm (ukupno 2)
- temperatura podesiva od -2°/+7° C i -24°/-10°C
- Automatsko omrzavanje i isparavnje vode
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- maksimalni kapacitet 9+9 GN 2/1 police – visina između – 40mm
Frižider/zamrzivač sa dve komore
Afinox Twin Vam omogućava da imate jedan frižider sa dve nezavisne komore, koji se mogu konfigurisati sa različitim temperaturama skladištenja.
- Dva odeljka – dve različite temperature
- 1 polica po vratima GN 2/1 650 x 530 mm (ukupno 2)
- temperatura podesiva od -2°/+7° C i -24°/-10°C
- Automatsko omrzavanje i isparavnje vode
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- maksimalni kapacitet 9+9 GN 2/1 police – visina između polica – 40mm
Frižider/zamrzivač od inoxa – Sistem hladjenja
- Dva nezavisna agregata
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
Vrata frižidera/zamrzivača
- termoizolovana vrata – 60 mm izolacija
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- reverzibilna vrata
Profesionalni uspravni frižider/zamrzivač – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- točkići kao opcija (poručuju se posebno)
Zahvaljujući tome što postoje dve nezavisne komore, ova jedinica Vam omogućava da birate između varijante potpuno pozitivne temperature (TN/TN) ili mešovite temperature (TN/BT).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 703x855x2057 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 582x683x545 x2 |
| Korisna zapremina | 436 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 600 W |
| Potrošnja el. energije | 8,65 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C, -2/+7°C |
| Rashladna snaga | 967 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 90 g + 10 g, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox Spring Plus 704 TN/A – hladni sto 4 vrata + splashback
Hladni sto 4 vrata + splashback
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Compatto 400 TN S FISH – frižider za ribu
Inox frižider za ribu
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S PIZZA – frižider
Frižider za pica testo
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

