Električni roštilj chrome Fagor CI-FTE608T 2 C S
1.816 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni ravni top roštilj sa hromiranom pločom 800 mm – serija 650
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatska kontrola temperature ploče 120°-310°C
Profesionalni električni ravni top roštilj sa hromiranom pločom 800 mm – serija 650
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatska kontrola temperature ploče 120°-310°C
Električni top hrom roštilji Fagor – serija 650
CI-FTE604T 1 C S – širina 400 mm, ravna hrom ploča, 1 grejna zona
CI-FTE604T 1 C R – širina 400 mm, rebrasta hrom ploča, 1 grejna zona
CI-FTE608T 2 C S – širina 800 mm, ravna hrom ploča, 2 grejne zone
CI-FTE608T 2 C R – širina 800 mm, rebrasta hrom ploča, 2 grejne zone
CI-FTE608T 2 C SR – širina 800 mm, kombinovana hrom ploča, 2 grejne zone
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x650x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10 kW |
| Kontrola | 2x mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 120°-310°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 2 grejne zone, 796×500 mm |
| Grejna ploča | hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

