Električni roštilj Fagor CI-FTE604T 1 R
1.146 € cena bez PDV-a
Profesionalni rebrasti roštilj na struju – serija 650
- čelična rebrasta grejna ploča debljine 10 mm
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatska kontrola temperature ploče 50-310°C
Profesionalni rebrasti roštilj na struju – serija 650
- čelična rebrasta grejna ploča debljine 10 mm
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatska kontrola temperature ploče 50-310°C
Električni top roštilji Fagor – serija 650
CI-FTE604T 1 S – širina 400 mm, ravna ploča, 1 grejna zona
CI-FTE604T 1 R – širina 400 mm, rebrasta ploča, 1 grejna zona
CI-FTE608T 2 S – širina 800 mm, ravna ploča, 2 grejne zone
CI-FTE608T 2 R – širina 800 mm, rebrasta ploča, 2 grejne zone
CI-FTE608T 2 SR – širina 800 mm, kombinovana ploča, 2 grejne zone
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x650x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,1 kW |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50°-310°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 396×500 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 40 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
PIRA 80 Black peć na ćumur
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

