SIRMAN Anniversario Lx350 mesoreznica
4.712 € cena bez PDV-a
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 350 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO Lx350
- 350 mm ( 14″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 350 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO Lx350
- 350 mm ( 14″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Opcionalno:
- postolje
- teflonski nož
- nazubljeni nož
Ručna mesoreznica dostupna i sa nožem 300 mm Anniversario 300
| Dimenzije (ŠxDxV) | 780x910x615 mm |
|---|---|
| Prečnik noža | 350 mm |
| Ugao noža | vertikalni nož |
| Debljina odreska | 0-3 mm |
| Hod klizača | 345 mm |
| Korisna površina sečenja | 255×255 mm |
| Materijal izrade kućišta | polirani liveni aluminijum, plastificirano aluminijumsko kućište |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 72 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN Anniversario 300 mesoreznica
Ručna salamoreznica - mesoreznica sa zamajcem - FLYWHEEL - prečnika noža 300 mm - crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO 300
- 300 mm ( 12″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

