Prismafood Basic 4 jednoetažna pizza peć
923 € cena bez PDV-a
BASIC serija Prismafood jednoetažna pizza peć za 4 pizze
- jedna etaža
- 4 pizza Ø 32 cm
- radna temperatura 45°-455°C
- dva nezavisna termostata za gornje i donje grejače
- površina za pečenje od šamota
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
- opcionalno sa digitalnom kontrolom
BASIC 4 PRISMAFOOD jednoetažna pizza peć – za 4 pizze
Jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna peć.
BASIC serija peći je dizajnirana da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature,
za gornji i donji deo, sa temperaturom koja je limitirana na 450 ° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, sa trajnom, pouzdanom opremom i jednostavnom za održavanje.
Dostupna su postolja za pizza peći, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo.
Električna jednoetažna pizza peć za 4 pizze – BASIC 4, je napravljena od nerđajućeg čelika i unapred obojenog čelika (plastificiranog lima), sa površinom za pečenje u vatrostalnom kamenu (šamotu), laminiranim grejnim elementima, unutrašnjim osvetljenjem, sa izolacijom od kamene vune, koja pruža izuzetne perforamnse u radu ali i uštede električne energije.
Idealna temperatura za pečenje pizze
Odvojeni termostati za podešavanje temeperature unutar komore, dozvoljavaju korisniku da podesi idealnu temperaturu pomoću dve različite temeperature, temperature donje ploče i temperature gornjih grejača, kako bi održao srednju vrednost temperature za pečenje pizze ~330-340°C.
Ovo je moguće ostvariti samo uz pomoć tanke šamotne ploče – 16mm, gde je brz odziv grejača na pad temperature.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 975x924x413 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4,7 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 660x660x140h mm |
| Kapacitet | 4 pizza ø 32 cm |
| Radna temperatura | 45°-455°C |
| Kontrola | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | analogni termometar za prikaz temperature u komori |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje za peć, napa |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Mikser za testo Prismafood IBM40
Mikser za testo Prismafood IBM5
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

