Tefcold RF1420X1 inox zamrzivač 1300 litara
3.734 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli inox zamrzivač 1400 litara:
- -22/-18° C
- 2x puna inox vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 police – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- maksimalno opterećenje polica 110 kg/m²
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1300 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- 940 litara neto korisna zapremina – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač 1300 litara, sa podesivim policama
Zamrzivač od nerđajućeg čelika sa 2 vrata za profesionalne kuhinje
RF1420X1 je energetski efikasan zamrzivač za profesionalna upotrebu. Ima 64% manju potrošnju energije u poređenju sa prethodnim modelom RF1420. Ovaj uspravni zamrzivač je napravljen od izdržljivog nerđajućeg čelika SS304 kako bi se osiguralo da može izdržati uslove svake kuhinje. Dolazi sa podesivim GN2/1 policama, a vrata imaju graničnik od 105 stepeni za lak pristup i utovar, kao i istovar robe.
Rashladni orman je opremljen jakim točkovima, koji su korisni u pogledu čišćenja – jednostavno pomeranje uređaja. Ima efikasan ventilisani sistem hlađenja kako bi se osiguralo da sadržaj ostane na optimalnoj temperaturi skladištenja, a temperaturu je lako podesiti na digitalnom kontroleru. Kontroler ima NFC vezu i Bluetooth. To znači da možete da pratite temperaturu i vlažnost u kabinetu preko aplikacije i možete da izvozite podatke radi lakšeg izveštavanja – HACCP kontroler.
Profesionalni dupli inox zamrzivač 1300 litara:
- -22/-18° C
- 2x puna inox vrata – jedna komora
- INOX AISI 304
Kapacitet inox dvokrilnog zamrzivača
- GN 2/1 police – idealno slaganje GN posuda
- 3+3 plastificirane žičane police
- U profili – nosači polica
- maksimalno opterećenje polica 25 kg/m²
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1300 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 940 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni dupli inox zamrzivač:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od -22/-18° C
- 90 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 38 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni sistem na plafonu zamrzivača
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid r290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata zamrzivača sa uglom otvaranja 105°
- veliki ugao otvaranja za lak pristup namirnicama
- termoizolovana puna vrata
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- brava za zaključavanje
Profesionalni zamrzivač – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Opcionalno:
- dodatne police 2/1 GN
- plusni kabinet
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1420x875x2090 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 1300 lit. |
| Neto zapremina | 940 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1240x700x1501 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 480 W |
| Potrošnja el. energije | 4,34 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-22° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | elektronska kontrola rada, HACCP kontroler |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, 38 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | demontažni |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 224 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GUF70 inox zamrzivač 700 litara
Tefcold GUF140 inox zamrzivač 1400 litara
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

