Tefcold UF700VS zamrzivač – silver
1.751 € cena bez PDV-a
Zamrzivač sa automatskim otapanjem od nerđajućeg čelika 440 litara za skladištenje:
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- Podesive police GN 2/1
- Integrisana ručka
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Elektronski termostat
- automatsko otapanje
- ventilirajuće hlađenje
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- Neto kapacitet 440 litara
- Rashladni fluid R290
Ovaj profesionalni zamrzivač idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad ima 3 podesive police GN 2/1 sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Zamrzivač ima ventilirajuće hlađenje i automatsko otapanje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama.
Zamrzivač sa automatskim otapanjem od nerđajućeg čelika 440 litara za skladištenje UF700VS
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni element ima 3 podesive police GN 2/1 sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Izdržljiva spoljašnjost od nerđajućeg čelika.
Zamrzivač ima hlađenje pomoću ventilatora, automatsko otapanje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 777x730x1970 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 653x581x1660 mm |
| Bruto zapremina | 641 lit. |
| Neto zapremina | 440 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 540 W |
| Potrošnja el. energije | 4,65 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 110 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Boja | siva mat |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 113 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

