Tefcold UF200VS mini zamrzivač – silver
878 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač sa automatskim otapanjem od nerđajućeg čelika za skladištenje:
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- Podesive police 490 x 380 mm
- Integrisana ručka
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Elektronski termostat
- automatsko otapanje
- ventilirajuće hlađenje
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- Neto kapacitet 120 litara
- Rashladni fluid R290
Ovaj potpultni zamrzivač idealan je za šank i manje profesionalne kuhinje.
Zamrzivač ima ventilirajuće hlađenje i automatsko otapanje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Tefcold UF je serija klasičnih rashladnih elemenata namenjenih za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Asortiman Tefcold UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
Mini zamrzivač sa automatskim otapanjem od nerđajućeg čelika za skladištenje UF200VS
Tefcold UF je serija klasičnih rashladnih elemenata namenjenih za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Ovaj potpultni zamrzivač idealan je za šank i manje profesionalne kuhinje.
Izdržljiva spoljašnjost od nerđajućeg čelika.
Zamrzivač ima hlađenje pomoću ventilatora, automatsko otapanje, što ga razlikuje od modela UF200S, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Asortiman Tefcold UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 484x470x610 mm |
| Bruto zapremina | 200 lit. |
| Neto zapremina | 120 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 180 W |
| Potrošnja el. energije | 1,62 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 45 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | 490 x 380 mm |
| Broj polica | 3 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Boja | siva mat |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

