Tefcold PC2500B Frižider sa policama
6.829 € cena bez PDV-a
Veliki zastakljeni frizider sa policama za markete
- 4 staklenih vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
- niska potrošnja energije
- crni enterijer i eksterijer
- podesive duboke police za maksimalan kapacitet
- funkcija naginjanja polica za bolji prikaz proizvoda
- traka za deklaracije i cene
- unutrašnje LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 5.13 m² vidna površina
- staklene bočne stranice
- točkići i nožice na zaključavanje
Veliki zastakljeni frizider sa policama
Multideck vitrina iz PC serije je zidna vitrina za markete, zastakljena sa tri strane, sa staklenim vratima bez okvira, za bolju prezentaciju i vidljivost proizvoda unutar same jedinice.
Da bi se proizvodi dodatno istakli, ova rashladna vitrina je opremljena horizontalnim LED osvetljenjem na vrhu jedinice i ispod svake police.
Police dubine 450mm mogu biti postavljene ravno ili nagnute do 10 ili 20 stepeni, sa trakama za cene i daklaracije.
PC frižider za markete je jako prostran, sa malom potrošnjom energije, a dobijate dobar kvalitet po konkurentnoj ceni.
Temperaturne je klase 3M1, što znači da je pogodan za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda, svežeg voća i povrća. Idealan je za supermarkete, prodavnice, delikatese i prodaju sendviča…
Dostupan je u tri veličine:
PC2500B
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2560x740x2050 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2500x450x1540 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.060 W |
| Potrošnja el. energije | 10,2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | 3M1, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 1250×450 mm |
| Broj polica | + pod, 10 polica, 5 nivoa |
| Zapremina hlađene zone | 1.529 lit. |
| Rashladni fluid | 2 x 149g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Boja | crna |
| Težina | 440 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

