Tefcold RKS600 frižider za ribu 560 litara
2.008 € cena bez PDV-a
Frižider za ribu od nerđajućeg čelika – frižider za profesionalnu kuhinju
- -6/+8° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- 7 posuda za ribu – 400 x 600 mm
- maksimalno opterećenje polica 110kg/m²
- 560 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 507 litre – neto zapremina slobodnog prostora
Frižider za ribu od nerđajućeg čelika za profesionalnu kuhinju
RKS600 je energetski efikasan frižider za profesionalnu kuhinju. Ovaj uspravni frižider je napravljen od izdržljivog nerđajućeg čelika SS304 kako bi se osiguralo da može izdržati zahtevne uslove savremene kuhinje. Dolazi sa 7 posuda za ribu (400 x 600 mm).
Rashladni orman je postavljen na jakim točkovima, koji su korisni u pogledu čišćenja – jednostavno pomeranje. Ima efikasan sistem za hlađenje sa ventilacijom kako bi se osiguralo da sadržaj ostane svež
Profesionalni frižider 560 litara:
- -6/+8° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet inox profesionalnog frižidera
- 7 posuda za ribu – 400 x 600 mm
- maksimalno opterećenje polica 110kg/m²
- 560 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 507 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid r600 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 točka – 2 sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 680x810x2010 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 560 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 560x653x1396 mm |
| Neto zapremina | 507 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 353 W |
| Potrošnja el. energije | 1,19 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -6°/+8°C |
| Rashladni fluid | R600a, 85 g |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | EN 600×400 mm |
| Broj polica | 7 posuda |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 135 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice

