Fagor CPZ-3G GN 1/3 – Hladni pizza sto sa salatarom
3.148 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni pizza sto sa salatarom – serija 700 – GN standard
0°/+8°C plusni režim rada
Integrisana neutralna salatara za 9 posuda GN 1/3 dubine 150 mm (posude nisu uključene u cenu)
3 police GN 1/1 u hladnom stolu
Serija 700
Trokrilni hladni pizza sto sa salatarom – serija 700 – GN standard
0°/+8°C plusni režim rada
Integrisana neutralna salatara za 9 posuda GN 1/3 dubine 150 mm (posude nisu uključene u cenu)
Kapacitet hladnog stola
- 3 police u GN standardu – idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530×325 mm GN 1/1
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- Salatara – za 9 posuda GN 1/3 dubine 150 mm
- 445 litara – bruto zapremina sa sistemom hlađenja
Izolacija hladnog stola
- debljina radne ploče 50 mm
- debljina izolacije CONCEPT | 700 Gastronorm hladnog stola iznosi 50 mm – visoka energetska efikasnost
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (40kg/m3) HFC free
Hladni sto plusni – dinamički sistem hlađenja
- 0/+8° C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R290 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- salatara se hladi cirkulacijom vazduha rashladne jedinice
- automatsko otapanje zaustavljanjem kompresora
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- termoizolovana INOX vrata
- inox rukohvat
- samozatvarajuća vrata sa uglom otvaranja 120°
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- spoljašnost: nerđajući čelik
- unutrašnjost: nerđajući čelik
- nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- drenažni otvor na dnu hladnog stola
Hladni pizza stolovi CONCEPT | 700 Gastronorm
CPZ-2G 1/3 – 2 vrata + salatara za 7 x GN 1/3
CPZ-3G 1/3 – 3 vrata + salatara za 9 x GN 1/3
CPZ-2G 1/4 – 2 vrata + salatara za 7 x GN 1/4
CPZ-3G 1/4 – 3 vrata + salatara za 10 x GN 1/4
Opcionalna dodatna oprema
- točkovi sa kočnicom
- fioke
- brava na vratima
*GN posude za priloge nisu uključene u cenu
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x708x1055 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 445 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,522 kW |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | 89 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Kapacitet salatare | 9 x GN 1/3 dubine 150 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Materijal izrade | nerđajući čelik |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | brava na vratima, točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 166 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Fagor CCP-3G GD hladni sto
Fagor CCP-3G hladni sto
Fagor CCP-4G GD hladni sto
Fagor CCP-4G hladni sto
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
SIRMAN TM TG univerzalna seckalica
Mašina za obradu povrća - profesionalna univerzalna seckalica velikog kapaciteta.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, mašina za obradu povrća može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Veliki okrugli ulaz na poklopcu Ø192mm sa visinom 150h mm i standardni Ø51 mm za ubacivanje izduženih plodova - krastavac, šargarepa, tikvica ...
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 450 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)
SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

