Hladna izložbena vitrina Maxima Luxury 120L Black
1.240 € cena bez PDV-a
Stona izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima – 70 cm širine
- režim rada 0°/+12°C
- 2 hromirane žičane police 656×248 mm
- 120 litara bruto kapacitet
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- zakrivljeno staklo na prednjoj strani
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R600
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Izložbena stona vitrina dostupna u širini 70 ili 90 cm.
Stona izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima – 70 cm širine
- režim rada 0°/+12°C
- 2 hromirane žičane police 656×248 mm
- 120 litara bruto kapacitet
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- zakrivljeno staklo na prednjoj strani
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R600
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Izložbena stona vitrina dostupna u širini 70 ili 90 cm.
Model Luxury Black hladna vitrina, idealna za uparivanje sa toplom vitrinom:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 702x568x686 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 160 W |
| Temperaturni režim | 0°/+12° C |
| Dimenzija police | 656×248 mm |
| Broj polica | + pod, 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 60 lit. |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 57 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Tefcold LCT750F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656x238 mm
- 67 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata na zadnjoj strani
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LCT900C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 78 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT900F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 88 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

