Tefcold TWIN 220A-CF ostrvski frižider zamrzivač
5.411 € cena bez PDV-a
Sivi frižider zamrzivač ostrvo za market
-1°C/+15°C
-24°C/-18°C
- plusni ili minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- sivi eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Frižider zamrzivač ostrvo za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama. Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaj se po potrebi može koristiti kao frižider ili kao zamrzivač, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Ostrvski frižider zamrzivač standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
Sivi frižider zamrzivač ostrvo za market
-1°C/+15°C
-24°C/-18°C
- plusni ili minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- sivi eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Frižider zamrzivač ostrvo za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama. Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaj se po potrebi može koristiti kao frižider ili kao zamrzivač, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Ostrvski frižider zamrzivač standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2150x1465x930 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2000x1175x700 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 522 W |
| Potrošnja el. energije | 9,2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+15° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | bez polica |
| Zapremina hlađene zone | 1255 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | siva |
| Težina | 198 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

