Sirman Vortex 75VT ALL ručni mikser
701 € cena bez PDV-a
Profesionalni Sirman ručni blender i mikser 750 W
Štapni blender dužine 450mm sa brzinom 2.200 – 11.500 rpm
Mikser žica dužine 385 mm sa brzinom do 350-1.800 rpm
- Pogodno za pire (povrće, krompir, supe, itd.) ili pripremu krema (luk, biber, paradajz, za poslastičare, itd.) i svih vrsta sosova.
- Pogodno za preradu hrane u posudama do 300 litara.
- VT varijator brzine
- Proizvedeno od ABS plastike.
- Demontažni blender nastavak od inoxa.
- Ergonomski dizajn.
- Jednostavan za upotrebu i čišćenje.
- Uređaj sa CE sertifikatom (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
Profesionalni štapni mikser sa blender nastavkom.
Profesionalni Sirman ručni blender i mikser 750 W
Štapni blender dužine 450mm sa brzinom 2.200 – 11.500 rpm
Ručni mikser sa žicom dužine 385 mm i varijabilnom brzinom od 350 do 1.800 rpm
- Pogodno za pire (povrće, krompir, supe, itd.) ili pripremu krema (luk, biber, paradajz, za poslastičare, itd.) i svih vrsta sosova.
- Pogodno za preradu hrane u posudama do 300 litara.
- VT varijator brzine
- Proizvedeno od ABS plastike.
- Demontažni blender nastavak od inoxa.
- Ergonomski dizajn.
- Jednostavan za upotrebu i čišćenje.
- Uređaj sa CE sertifikatom (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
Profesionalni štapni mikser sa blender nastavkom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 125x190x390/905 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Maksimalna količina tečnosti | 300 lit. |
| Dužina blender nastavka | 450 mm |
| Brzina (pod opterećenjem) | blender 2.200÷11.500 rpm, mikser 350÷1.800 rpm |
| Težina | 4 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

