HOME » Ugostiteljska oprema » Frižider za čokoladu Techfrost VC78
Frižider za čokoladu Techfrost VC68
4.725 € cena bez PDV-a
Afinox ESSENCE RED PLUS 3H - Bain marie sto
2.707 € cena bez PDV-a
Frižider za čokoladu Techfrost VC78
5.399 € cena bez PDV-a
Profesionalna rashladna vitrina za čuvanje čokolade
Zahvaljujući odličnoj mešavini temperatura i niske vlažnosti, rashladni ormani Velvety linije, čuvaju čokoladu savršeno sjajnom, glatkom i gustom.
- nosači za tacne 20x EN 600×800 mm
- +4°C / +18°C
- vlažnost komore 45%/65%
- 900 litara zapremina
Šifra proizvoda:
Techfrost 90LH01000GT
Kategorije: Frižideri, Vertikalni uređaji, Rashladna oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x1045x2085 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 600x820x1435 mm |
| Korisna zapremina | 900 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 850 W |
| Temperaturni režim | +4°/+18° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 600×800 mm |
| Broj polica | bez polica |
| Nosači polica | 20x L nosača za EN 600×800 mm |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Težina | 207 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Techfrost Srl Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
899 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
2.238 € cena bez PDV-a
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
2.752 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

