HOME » Ugostiteljska oprema » Frižider za čokoladu Techfrost VC68
Afinox ESSENCE LIME PLUS 3W - buffet hladni sto
2.131 € cena bez PDV-a
Frižider za čokoladu Techfrost VC78
5.399 € cena bez PDV-a
Frižider za čokoladu Techfrost VC68
4.725 € cena bez PDV-a
Profesionalni frižider za čuvanje čokolade
Zahvaljujući odličnoj mešavini temperatura i niske vlažnosti, rashladni ormani Velvety linije, čuvaju čokoladu savršeno sjajnom, glatkom i gustom.
- nosači za tacne 20x EN 600×400 mm
- +4°C / +18°C
- vlažnost komore 45%/65%
- 600 litara zapremina
Šifra proizvoda:
Techfrost 60LH01000GT
Kategorije: Frižideri, Vertikalni uređaji, Rashladna oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 730x810x2085 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 400x650x1435 mm |
| Korisna zapremina | 600 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 700 W |
| Temperaturni režim | +4°/+18° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | EN 600×400 mm |
| Broj polica | bez polica |
| Nosači polica | 20x L klizača za EN600x400 |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Težina | 149 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Techfrost Srl Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
899 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
2.304 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
2.752 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
