Gasni roštilj rebrasta hrom ploča FAGOR FT-G705 C R
1.911 € cena bez PDV-a
Profesionalni hromirani rebrasti gasni roštilj – serija 700
- 50 mikrona hromirana površina
- 15 mm debljina čelične ploče sa hrom slojem
- grejna površina 328×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
Profesionalni hromirani rebrasti gasni roštilj – serija 700
- 50 mikrona hromirana površina
- 15 mm debljina čelične ploče
- grejna površina 328×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom hromiranom pločom.
Hrom roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni hromirani gasni roštilj – hrom rebrasta ploča, je energetski efikasniji uređaj u poređenju sa standardnim gasnim roštiljima sa čeličnom pločom:
- hromirana ploča roštilja iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom gasa.
U pojedinim zemljama EU čak su i zabranjeni za upotrebu roštilji sa klasičnom čeličnom pločom – čelik lako oksidira.
Profesionalni gasni top roštilj hrom ploča – opcionalno na postolju MB-705 (19057229)
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih roštilja
Profesionalni gasni šporet na gas G20 ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 7,5 kW |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 328×468 mm |
| Grejna ploča | 15 mm debljine, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

