Afinox Energy 1400 TN PV dvokrilni frižider
4.617 € cena bez PDV-a
Profesionalni dupli frižider staklena vrata Energy 1400 TN PV
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 2 staklenih vrata
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Profesionalni dupli frižider staklena vrata Energy 1400 TN PV
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 2 staklenih vrata
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Vertikalni frižider Energy 1400 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u minusnom režimu (zamrzivač).
Dostupan i manji model Energy Lux 700 TN PV.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x867x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm, x2 |
| Neto zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Rashladna snaga | 502 W |
| Potrošnja el. energije | 4 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | 20x L klizača za EN600x400 |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 277 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

