ATKM-2M – Aparat za tursku kafu – 2 grupe
1.170 € cena bez PDV-a
- dve grupe
- rezervoar za vodu – 0,8 lit.
- broj doza turske kafe – 2 x 2
- mogućnost pripreme i pojedinačne doze
- pritisak vode – max 2 Bar
- Dimenzije 380 x 410 x 410 mm
- Izrada – Inox
- Detekcija pene
- Sistem upozorenja – zvučni i vizuelni
- prekidač za ispravan položaj posude
Ovaj kafe aparat ima patentiran sistem za detekciju pene pomoću jonskog senzora, zatim detekciju temperature, mešanje… Gubitak toplote je sveden na minimum metodom kompresije posude za kafu.
Profesionalni aparat za tursku kafu 2 grupe
- dve grupe
- rezervoar za vodu – 0,8 lit.
- broj doza turske kafe – 2 x 2
- pritisak vode – max 2 Bar
- Dimenzije 380 x 410 x 410 mm
- Izrada – Inox
- Detekcija pene
- Sistem upozorenja – zvučni i vizuelni
- prekidač za ispravan položaj posude
Konstrukcija od nerđajućeg čelika obezbeđuje higijenu, dug vek trajanja i lakoću čišćenja.
Ergonomski dizajn pruža pogodnost kosrisnicima u svim aspektima.
Ovaj kafe aparat ima patentiran sistem za detekciju pene pomoću jonskog senzora, zatim detekciju temperature, mešanje… Gubitak toplote je sveden na minimum metodom kompresije posude za kafu.
Ovaj profesionalni uređaj poseduje sistem upozorenja za nivo vode i sistem čišćenja – vizuelno – na ekranu i zvučni signal kojim vas opominje.
Sigurnosni prekidač za položaj posude – kuvanje nije moguće ako posuda nije u ispravnom položaju.
Dostupne varijante:
ATKM-2M – 2 grupe
ATKM-3M – 3 grupe
ATKM-4M – 4 grupe
| Dimenzije (ŠxDxV) | 380x410x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,4 kW |
| Kontrola | soft tasteri |
| Doziranje kafe | start/stop manuelno |
| Kapacitet bojlera | 0,8 lit. |
| Broj grupa | 2 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” |
| Materijal izrade kućišta | INOX |
| Boja | siva |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

