Tefcold PDC90SL-360 ostvrski frižider
3.908 € cena bez PDV-a
Ostrvski frižider za market
-1°C/+5°C
- plusni režim
- klizni stakleni poklopac
- kružna zaštita od udaraca kolicima
- ventilirajuće hlađenje
- unutrašnjost INOX
- crni eksterijer
- točkovi
Crni ostrvski frižider za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – sve strane i klizni poklopci su stakleni – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama. PDC linija ostrvskih rashladnih uređaja, odlična je za markete i supermarkete, benzinske pumpe, prodavnice i kafeterije za, na primer, upakovano bobičasto voće, sendviče ili druge proizvode „za poneti“.
Ostrvski frižider standardno ima branike od nerđajućeg čelika za zaštitu staklenih stranica rashladne jedinice. Pomeranje je lako, obzirom da je uređaj na točkovima i jednostavno se može premestiti na drugu lokaciju u objektu. Hlađenje je ventilirajuće. Vođeni protok vazduha garantuje ravnomernu temperaturu u celom hlađenom prostoru.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x845x971 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 860x555x220 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Potrošnja el. energije | 4,61 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°C/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | bez polica |
| Zapremina hlađene zone | 105 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | staklo, INOX, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 105 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

