Carrettino Carapine mobilna vitrina za sladoled
11.398 € cena bez PDV-a
Mobilna vitrina za sladoled 8 karapina od 7 litara
- -16/-14 °C
- 8 Carapine 7Lt Ø200x250h mm
- vazdušno hladjenje kompresora
- kaljena stakla
- točkovi sa kočnicom
Carrettino Carapine je nova reinterpretacija tradicionalnih kolica za sladoled, sa integrisanim hlađenjem, koja sa Carrettino Classico deli filozofiju konstrukcije i retro dizajna. Tradicija i inovacija sa Carrettino Carapine, koji omogućava odlično očuvanje sladoleda i veću stabilnost temperature proizvoda, posebno u situacijama visoke spoljašnje temperature i vlažnosti.
Mobilna vitrina za sladoled 8 karapina od 7 litara
- -16/-14 °C
- 8 Carapine 7Lt Ø200x250h mm
- vazdušno hladjenje kompresora
- kaljena stakla
- točkovi sa kočnicom
Carrettino Carapine je nova reinterpretacija tradicionalnih kolica za sladoled, sa integrisanim hlađenjem, koja sa Carrettino Classico deli filozofiju konstrukcije i retro dizajna. Tradicija i inovacija sa Carrettino Carapine, koji omogućava odlično očuvanje sladoleda i veću stabilnost temperature proizvoda, posebno u situacijama visoke spoljašnje temperature i vlažnosti.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2000x1285x2081 mm |
|---|---|
| Snaga | 1,34 kW |
| Napajanje | 230 VAC |
| Kapacitet | 8 Carapine 7Lt Ø200x250h mm |
| Zapremina hlađene zone | – |
| Temperaturni režim | -16°/-14° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Boja | braon, žuta, crna, bela |
| Težina | 205 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Cof by ISA SpA Italy |
COF by ISA SpA Italy je jedan od brendova sa kojima ISA – Industria Scaffalature Arredamenti S.p.a. – posluje u sektoru opremanja javnih prostorija i profesionalne rashladne industrije.
Sa COF, ISA zapravo želi da identifikuje niz plug-in proizvoda posvećenih svetu hrane i pića, pružajući svojim klijentima svoju pouzdanost, profesionalizam i dobru uslugu.
COF je glavno odeljenje za hranu i piće, prodajne organizacije koja će bolje zadovoljiti potrebe kupaca, uvek sa istim ciljem: to je da kupci imaju slobodu da izaberu opremu veličine, performansi i stila koji odgovaraju njihovom prostoru i njihovom ukusima.
Slični proizvodi …
Carrettino Classico mobilna vitrina za sladoled
Mobilna vitrina - kolica za sladoled 5 kaseta 5 litara
- -16/-14 °C
- vidno 6 kaseta 5 litara 360x165x120h mm
- vazdušno hladjenje kompresora
- kaljena stakla
- LED svetlo 5700K
- točkovi sa kočnicom
COF sladoled kolica su autentična počast kolicima sa sladoledom iz davnih vremena koja su ispunjavala ulice radošću i srećom, a vremenom postala ikona tradicionalnog italijanskog sladoleda širom sveta. Nostalgija za prošlošću u kombinaciji sa najsavremenijom tehnologijom za odličnu efikasnost u svim uslovima: monolitna konstrukcija izolovana ekološki prihvatljivom poliuretanskom penom, punjeno pod pritiskom CO2, koja ne sadrži HCFC i HFC, integrisana kondenzaciona jedinica sa ventilisanim hlađenjem, kaseta za pranje kašike i radna ploča od nerđajućeg čelika.
Vitrina za sladoled može da primi 5 Lt kasete u dva nivoa:
- 6+6 kaseta 5 Lt 360x165x120h mm
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

